Proiect cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 - 2013

Înapoi la prima pagină


Listă înscrişi - septembrie 2011


Nr. crt. Numele Prenumele Școala de proveniență Modulul 1 Modulul 2
1BaraganAndreeaGrup Scolar industrial SebesComunicare și educație rațional emovit-comportamentală
2Barb ValentinaScoala Posaga de JosComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
3BarbValentinaScoala Posaga de JosComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
4barbualinauniversitatea 1 decembrie 1918 alba iuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
5BotoiOliviu-PetruSeminarul Teologic Liceal Ortodox Roman ,,Mitropolit Simion Stefan' Alba IuliaLimba și literatura englezăLimba și literatura franceză
6BuneaDaniel MarianScoala cu clasele I - VIII, Cantemir Metrea, ZlatnaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
7Bunea Iuliana-SilviaUniversitatea Spiru HaretComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăLimba și literatura franceză
8Bunea Iuliana-SilviaScoala Generala AtintisComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăLimba și literatura franceză
9CampeanMaria-NicoletaGradinita cu P. P. nr.13, Alba IuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
10ClepAna-MariaLiceul de Muzica si Arte Plastice, Alba IuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
11COMANICIUANCA RALUCAŞcoala cu cls I-VIII "Decebal" CRICAUComunicare și educație rațional emovit-comportamentală
12CosmaRaluca-AlinaScoala cu clasele I-VIII Pianu de Sus,structura Strungari Comunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
13CrisanAncuta IoanaGrup Scolar de Turism, ArieseniLimba și literatura englezăTehnologia informației și a comunicării
14CuldaLilianaScoala cu clasele I-VIII nr. 2 CugirComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
15CuldaLilianaScoala cu clasele I-VIII nr. 2 CugirComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
16David Daniela MartaG.P.P. Nr.8 Alba IuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
17DreghiciuAndreeaSc cu cls. I-VIII, Daia RomanaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
18DUŞA SIMONA ELENAGrup Şcolar "Şt. Manciulea" BlajComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăLimba și literatura franceză
19DULAU ALINA MARIASC. TOMA COCISIU BLAJComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
20GAFTONIULIA - DIANAScoala Cu Cl. I-VIII SascioriComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
21GallMonicaGrup Scolar Agricol Alexandru BorzaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăLimba și literatura franceză
22GeorgeDorina ParaschivaGrupul Scolar "Timotei Cipariu", BlajComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
23gherasimioanascoala cu clasele I-IV ciugudu De JosComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
24GiuscaAndreeaScoala cu clasele I-VIII, Pianu de Sus, Structura- StrungariComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
25Haprian Oana - RoxanaClubul elevilor si copiilor - Copsa MicaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
26HaprianOana - RoxanaClubul elevilor si copiilor - Copsa MicaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
27HARDAIOANA-ALINALICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,SEBESComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
28HirciagaMariana CristinaScoala cu clasele I-VIII "Mihail Kogalniceanu", SebesComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
29IancMariaScoala cu cls I-VIII "Simion Barnutiu" BlajLimba și literatura englezăLimba și literatura franceză
30IancMariaScoala cu cls I-VIII "Simion Barnutiu" BlajComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăLimba și literatura franceză
31KadarAnnamariaScoala cu clasele I-VIII Hoghilag, structura Valchid, jud. SBComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
32KonczIoana- AlinaScoala cu cls. I-VIII Pianu de Sus, structura StrungariComunicare și educație rațional emovit-comportamentală
33KonczIoana- AlinaScoala cu cls. I-VIII Pianu de Sus, structura StrungariComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
34LancranjanGeorgeLiceul Sportiv Alba IuliaLimba și literatura englezăTehnologia informației și a comunicării
35Leahu Maria MirelaScoala cu clasele I-VIII VidraComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
36LUPSAIOANA ANCALiceul teoretic P. Maior Ocna MuresLimba și literatura englezăTehnologia informației și a comunicării
37MogaDiana ElenaColegiul Tehnic Dorin PavelComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
38MORARIULAURALICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA IULIALimba și literatura englezăTehnologia informației și a comunicării
39MunteanAlina ElenaLiceul de muzica si arte plastice Alba IuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
40OLTEANMARIA - ALINALICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE ALBA - IULIAComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
41PetcuAdinaScoala cu Clasele I-VIII MiraslauLimba și literatura englezăLimba și literatura franceză
42POJARMARIAsc.cu cl.1-8 Stefan cel Mare Cetatea de BaltaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
43PuhaAdina LaviniaScoala cu clasele I-VIII "Stefan cel Mare" Cetatea de Balta -Structura GPN TatarlauaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
44RâşniţăGeorgeanaŞcoala cu clasele I-VIII Hoghilag, structura Valchid, Jud. SBComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
45RasnitaGeorgeanaScoala cu clasele I-VIII Hoghilag, structura Valchid, jud. SBComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
46RusuAnca AndreeaColegiul Tehnic Apulum Alba IuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
47StefanCamelia-IonelaG.P.N. Pianu de SusComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării
48SuciuIoana CristinaCentrul Scolar pentru Educatie Incluziva, Alba IuliaComunicare și educație rațional emovit-comportamentalăTehnologia informației și a comunicării